CRAZY CART WARSZAWA

NOWY WYMIAR DRIFTU, ZUPEŁNIE NOWY WYMIAR IMPREZ FIRMOWYCH

Tor Crazy Cart Warszawa powstał z miłości do dobrej zabawy i oczywiście driftu. Przeznaczony jest do jazdy urządzeniami Razor Crazy Cart oraz firmy Techno Speed. W byłej hali FSO, na prawie 2000 m2 powierzchni czeka na Was najdłuższy tego typu tor w Polsce o długości blisko ćwierć kilometra!

Każdy chyba wie, że dobra atmosfera i integracja to podstawa zadowolonego pracownika i szczęśliwego szefa. Jak wspólna integracja to tylko z Crazy Cart Warszawa! Oferujemy organizację imprez firmowych, eventów w szalonym i wyścigowym klimacie. Zorganizuj wraz z nami imprezę, na której będzie możliwość driftowania pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

Nasze motto to dobra zabawa, dobry drift przy użyciu naprawdę wysokiej klasy sprzętu

Dodatkowo naszym przesłaniem jest dbać o komfort i zadowolenie naszego klienta, w związku z tym to klient ustala zakres i wygląd imprezy! Jesteśmy po to abyś bawił się z nami jak najlepiej!

CO OFERUJEMY?

Zabawę na najwyższej, jakości sprzęcie! Nasze carty przystosowane do driftu pozwolą Ci poczuć się jak na prawdziwym wyścigowym torze. Nie musisz się martwić, to zabawa dla każdego!

 

 

Nasze wygodne loże pozwolą Ci odpocząć po wyścigach i zrelaksować się przy dobrej muzyce. Tam też przygotowana zostanie specjalna oferta Cateringu.

CATERING

W Crazy Cart Warszawa nie tylko dbamy o dobrą i szaloną zabawę, ale także o to żeby nasi goście nie wyszli od nas głodni! Razem z naszymi partnerami Chata Biesiadna i Sushi Salmon proponujemy Wam specjalne zestawy idealne na spotkanie w większym gronie.

* menu restauracji dostępne po kliknięciu w zdjęcie

 

CENNIK

  • Godzina wynajmu tory, loży i obsługi  700zł
  • Koszt przekąsek i napojów za osobę już od 39zł

*Czas trwania imprezy jest zależny od preferencji klienta

W CENIE WYNAJMU 

  • Wynajem toru z obsługą
  • Wynajem loży

KONTAKT I REZERWACJA

Jan Skotarek
tel. 665-532-507
e-mail: info@crazycartwarszawa.pl